Energens Könyvviteli és Tanácsadó Kft.

Keresés:
Hírlevél

Állásajánlat - könyvelő

Munkatársat keresünk

Mérlegképes könyvelő

pozícióba.

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő könyvelőiroda profi csapatának tagja lenni?
Szereted a kihívásokat?

Hisszük, hogy munkánk eredményeként a cégvezetők részére naprakész és érthető információkat szolgáltatunk vállalkozásukról, mely információk segítségével megalapozott döntéseket hozhatnak a mindennapjaik során.
Könyvelő irodánkba keresünk tapasztalattal rendelkező, önállóan dolgozni képes mérlegképes könyvelő munkatársat 8 órás munkakörbe, azonnali munkakezdéssel - aki a céljaink eléréséhez aktívan hozzá tud járulni.
Az Energens könyvelőiroda 19 éve van jelen a hazai piacon, budapesti székhellyel működünk. Jelenleg közel 150 ügyfelünknek nyújtunk teljeskörű könyvelési, bérszámfejtési szolgáltatást és üzletviteli tanácsadást.

Főbb feladatok, munkák:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Amit kínálunk:

Állás, munka területe(i):

Szükséges tapasztalat:

Szükséges végzettség:

Szükséges nyelvtudás:

Foglalkoztatás jellege:

Havi nettó fizetési keret:

450.000 - 550.000 Ft

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1112 Budapest, Kápolna köz 21. fszt. 1.

A fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét várjuk bérigény megjelölésével.

A fényképes szakmai önéletrajzot és a motivációs levelet a illes.judit@energens.hu email címre várjuk.